ÜLESKUTSE: Lemmikloomade turvakodu kutsub head tegema!

Jõulud ja aasta lõpp on peagi ukse ees. Ettevalmistused selleks on täies hoos, sest aasta viimane kuu annab paljudele võimaluse võtta aeg maha, et märgata ja hoolida. Meil kõigil on ju soov veeta see imeline aeg koos lähedastega, nautida andmise ja kinkimise rõõmu, soovida jätkuvat head.

Saaremaa lemmikloomade turvakodu soovib samuti head teha ja selleks on juba paljud vabatahtlikud koondanud oma jõu. Ühine eesmärk on turvakodu nime all olla väljas kahel jõululaadal, et pakkuda omatehtut.

Et turvakodu vabatahtlike soov ikka kindlasti täituks, ootame me appi ka kõiki teisi Saaremaa inimesi. Kõiki, kellel on kätt või sulge, silma või fantaasiat. Kõiki, kes midagi loovad ja teevad. Midagi, milles oleks tunda tegija soojust ja häid soove, midagi, mis sobiks kingituseks, praktiliseks kasutamiseks või hoopis silmailuks. Midagi, mida panna müügilauale või õnneloosi, millest saadav tulu läheb täielikult turvakodu neljakäpaliste heaolu ja tervise heaks. Kaardid, küünlad, kootud või heegeldatud asjad, kruusid, kalendrid, vahvad magnetid, ehted, kingikotid, mänguasjad, pajalapid on vaid väike loetelu asjadest, mida võiks turvakodu jõululaadalt leida.

Ootame kõiki isetegijaid head tegema ja kõiki teisi head ostma 6.–7. detsembril Aurigasse ja 13.–14. detsembril Kuressaare spordihoonesse. Turvakodu loomi võib seal näha piltide pealt, kuid küll vabatahtlike jutud ja muljed neist nad seal ellu äratavad!

Lisaks on võimalik pühade lähenedes osta jõulukuuski – küsi lisa ja broneeri!

Kui sul on soov turvakodu jõululaada õnnestumisele kaasa aidata, võta ühendust saareloomad@saareloomad.ee või helista 56 229 613. Aitäh!

Merlin Helm

Print Friendly, PDF & Email