Horoskoop

JÄÄR – Oled täna heldus ise – rõõmsameelne ja tulvil soovi aidata neid, kes on õnnetud ja üksikud. Hea päev külaliste kutsumiseks.
SÕNN – Võid sattuda täna skandaali keskmesse, ise selles osalemata. Kui vähegi võimalik, püüa jääda märkamatuks.
KAKSIKUD – Täna on päev, mil peaksid lõpuks võtma aega enese jaoks. Vahel tuleb kasuks ka üksiolemine, nii saad kõige paremini oma mõtetele keskenduda.
VÄHK – Tunned täna arvatavasti soovi üksi olla. Väldid kõikvõimalikku suhtlust, mis ootab sinult aktiivset osavõttu.
LÕVI – Võimalik, et sul tuleb täna ootamatu inspiratsioonipuhang ning hakkad eneselegi ootamatult midagi kirjutama.
NEITSI – Täna pakuvad sulle huvi tõsised ja sügavad teemad. Sul on raskusi lõõgastumisega. Püüad igast asjast filosoofiat teha ja müstilisi tagamaid otsida.
KAALUD – Kipud täna käituma üsna taktitundetult ja mõtlematult. Püüa teiste suhtes tähelepanelikum olla.
SKORPION – Suureneb vajadus usalduse ja läheduse järele. Sinu meeleolu on veidi nukker ja rahu ei anna vanad lahendamata probleemid.
AMBUR – Oled täna tavalisest rahulikum ja kindlameelsem. Samas võid teistele inimestele jätta ükskõikse inimese mulje.
KALJUKITS – Elu paneb sinu kannatuse proovile. Võid sattuda sürrealistlikesse olukordadesse, kus ei saa usaldada kedagi peale iseenda.
VEEVALAJA – Oled täna tavalisest kergeusklikum ja naiivsem. Sinu ellusuhtumine on üsna optimistlik ning tunned rõõmu ka väikestest ja lihtsatest asjadest.
KALAD – Täna on hea päev oma laiskusest üle saada ning lõpuks ometi hakata tegelema millegi tervislikuga. Suureneb huvi alternatiivmeditsiini vastu.

Print Friendly, PDF & Email