Kaitseliit tähistas 95. sünnipäeva

Kaitseliit tähistas 95. sünnipäeva

ÕNNITLEB VÕITJAT: Saaremaa maleva pealik kolonelleitnant Kristjan Moora tänab maleva laskevõistluse võitjat leitnant Tiiu Naagelit. Foto: Sander Ilvest

Eelmisel nädalavahetusel Narvas alanud juubelipidustused, kus ka Saaremaa kaitseliitlased osalesid, jõudsid lõpule eile kell 15.30 Kuressaare linnuse kapiitlisaalis alanud piduliku aktusega.

Malevlastele jagati medaleid ja kiituskirju. Laskevõistluse võitjad said rahalise autasu ja uued kaitseliitlased andsid vande.

Riiklikke autasusid sel aastal saarlastele ei jagatud. Küll aga said Kaitseliidu keskjuhatuse otsusel Kaitseliidu teenetemärgi kaks Saaremaa maleva liiget. Matti Kaljuste pälvis Kaitseliidu II klassi teenetemärgi ja Leo Reiman Kaitseliidu III klassi teenetemärgi.

Malevapealiku kolonelleitnant Kristjan Moora sõnul oli uudne see, et maleva koondlaskevõistluse esikolmik sai rahalise auhinna nii naiste kui ka meeste arvestuses. Rahalised auhinnad pani välja maleva liige Enn Meri: esikohale 500, teisele kohale 300 ja kolmandale 200 eurot.

Laskevõistluse tublimad olid naistest Tiiu Naagel, Eela Saat ja Liisi Preedin ning meestest Tanel Mänd, Raivo Kabur ja Andero Laurits.

Print Friendly, PDF & Email