Cherry aitas loomadele koguda 778 eurot

Esmaspäeval lõppes Cherry portaalis heategevuskampaania, kus oli võimalus annetada MTÜ Saaremaa Lemmikloomade Turvakodu heaks. Kolme, viie ja kümne euro väärtuses vautšerite müügist koguti 778 eurot ja sama summa laekub ka turvakodule, sest Cherry portaal teenustasu ei võta.

Kampaaniaidee pakkus turvakodule välja Külli Püvi, kes on ka varem Saaremaa kodutute loomade saatuse pärast muret tundnud. “Märganud, et taolist kampaaniat kasutavad mandril tegutsevad loomade varjupaigad, mõtlesin kohe Saaremaa loomade peale,” ütles Külli Püvi.

Ta lisas, et peab Cherry keskkonda suurepäraseks võimaluseks annetuskeskkonnana, sest usaldusväärsus, milles paljud inimesed kipuvad taoliste rahakogumiste puhul kahtlema, on Cherrys paremini tagatud – rahasumma kasvab kõigi silme all reaalajas. Ka fakt, et see summa lõpuks 100% abivajajani jõuab, on kaalukas.

Turvakodu vabatahtlikel on kampaania tulemuse üle väga hea meel. See näitab taas kord, et kodutute loomade olukord saarel läheb korda paljudele inimestele ja soovitakse aidata. On selge, et kõigil inimestel ei ole vaba aega, et ise turvakodus toimetamas käia, või vaba ruumi kodus, et hoiukodu pakkuda, kuid mõni vaba euro siiski leidub.

Merlin Helm
MTÜ Saaremaa Lemmikloomade Turvakodu vabatahtlik

Print Friendly, PDF & Email