Saaremaa aasta isa Jüri Linde: poegadega ekstreemspordirajal (1)

Saaremaa aasta isa Jüri Linde

PERE ON JÄLLE KOOS: Aasta isa tänuüritus on ka vanemad pojad mandrilt koju toonud. Pargis lossi poole minemas on (vasakult) Martin, Kaspar, Riina, Jüri, Katrin ja Meelis Linde. Foto: Sander Ilvest

Kas teate, et tänavune Saare maakonna aasta isa unistas lapsena kosmonaudiks saamisest või et ta võistles oma õega küpsetamises? Ja et tema hitt oli sefiiritort?

Veel viimaseid päevi Pöide vallavanema ametis Jüri Linde tunnistab, et lootis saada suuremat toetust kohalike omavalitsuste valimistel, aga see-eest tuli üllatusena hoopis aasta isa tiitel.

Vastse aasta isa pereelus ei muutu selle tiitliga aga midagi. “Elame ja toimetame edasi oma igapäevast elu, nagu oleme seni seda teinud,” ütleb ta Saarte Häälele intervjuud andes.

Jüril ja tema abikaasal Riinal on neli last. Kõige vanem, 23-aastane Meelis õpib Tartus maaülikooli kolmandal kursusel maaehitust. Teine poeg, 22-aastane Martin käib Kehtna majandus- ja tehnoloogiakoolis. 7-aastane Kaspar alustas sügisel kooliteed Tornimäe põhikoolis ja 5-aastane Katrin käib sealsamas Tornimäel lasteaias.

Edasi loe laupäevasest Saarte Häälest.

Print Friendly, PDF & Email