Horoskoop

JÄÄR – Püüa armastada elusolendeid võrdselt. Suhtu austusega nii endasse kui ka oma kaaslastesse, siis läheb kõik hästi.
SÕNN – Sul on soodne aeg asuda uuele töökohale või vahetada eriala. Edu võib tuua grupitöö.
KAKSIKUD – Kipud täna tegema kaugeleulatuvaid oletusi, mis ei pruugi sugugi tõele vastata.
VÄHK – Oled nüüd lõbus ja elurõõmus. Sul pole vaja seltskonda otsidagi, sest teised tulevad ise sinu juurde.
LÕVI – Rahutu päev. Sul on raske saavutada stabiilset meeleolu ja keskenduda ühele konkreetsele tegevusele. Võimalik, et saad ootamatut informatsiooni.
NEITSI – Võimalikud pinged ametlikes suhetes. Kaldud täna isepäiselt talitama ja lähed närvi, kui keegi sind kamandada püüab.
KAALUD – Oled avameelne, aus ja otsekohene. Tunned täna tugevat vaimset energiat. Hästi sobib tegevus, mis on seotud info hankimisega.
SKORPION – Tajud ootamatult, et sind ihaldatakse ja otsitakse sinuga romantilist kontakti. See võib su pea totaalselt segi pöörata.
AMBUR – Püüa täna  vältida läbimõtlematuid sõnavõtte. Kõike sinu öeldut võidakse peagi hakata sulle nina alla hõõruma. Ole ka tähelepanelik rahaasjades.
KALJUKITS – Tänane päev võib tuua sinu mõtetesse ja tunnetesse uut selgust. Avastad ootamatult, et see, mis siiani tundus käsitamatu, on nüüd täiesti mõistetav.
VEEVALAJA – Oled täna rohkem huvitatud romantikast. Õhus on kirglikke energiaid. Samas on tänane päev sobiv sügavate ja müstiliste teemade uurimiseks.
KALAD – Tänased planeediseisud annavad sulle rohkesti energiat. Suhetes oled juhtivam pool ja tahad teisi endale allutada, kuid arvesta ka nende soovidega.

Print Friendly, PDF & Email