Horoskoop

JÄÄR – Täna tasuks järgmise kuu plaanid paika panna. Sinu unistused täituvad, täna on loova energiaga päev. Kasuta seda!
SÕNN – Elavnevad suhted sugulaste ja perekonnaga. Võimalik, et keegi pöördub sinu poole siira sooviga aidata ja toetada.
KAKSIKUD – Tunned eneses uut energialainet ja lennukad ideed võivad sind tavalisest argielust üsna kaugele viia.
VÄHK – Võimalik, et sinuga püüab täna kontakteeruda inimene, kellest oled juba ammu huvitatud olnud.
LÕVI – Saad täna üle vanadest eelarvamustest ja asjadest, mis sind siiani ängistanud on. Eneselegi ootamatult võid hakkama saada eneseületamisega.
NEITSI – Täna võid tunda ärritust ja olla kannatamatu oma oponentidega. Võimalik, et puutud kokku inimesega, kes sind tõsiselt närvi ajab.
KAALUD – Hea päev tegeleda ülimat tähelepanu ja täpsust nõudvate ettevõtmistega.
SKORPION – Oled täna liiga kriitiline ja kahandad sellega ka teiste innukust. Püüa näha asju terviklikumalt ja mõtle kaugematele eesmärkidele.
AMBUR – Tänased energiad sunnivad sind enesega tööd tegema. Juhul kui sa ei viitsi vaeva näha, võivad tekkida suured suhtlemisraskused.
KALJUKITS – Sinu enesetunnet hakkab nüüd mõjutama kellegi kapriisne käitumine. Ära lase endale siiski pähe istuda, püüa pea püsti hoida.
VEEVALAJA – Võid täna mõne tühiasja peale vihastada ja sellega endale asjatuid probleeme tekitada. Püüa enne mõelda ja alles seejärel tegutseda.
KALAD – Kipud täna kooner olema mitte ainult teiste suhtes, vaid eelkõige just iseenda suhtes. Võiksid siiski endale midagi meeldivat lubada.

Print Friendly, PDF & Email