Horoskoop

JÄÄR – Võimalik, et sulle pakutakse täna esindaja rolli. Tee seda juhul, kui see kattub ka sinu huvidega.
SÕNN – Tänased energiad muudavad sind enesekindlaks ja otsustavaks. Partnerlussuhetes võtad automaatselt juhi positsiooni.
KAKSIKUD – Kui peaksid täna mõne tähtsa otsuse langetama, siis ole valmis ka varuvariandi kasutamiseks, sest kõik ei pruugi sugugi plaanipäraselt minna.
VÄHK – Sind ümbritsevad täna heatahtlikult meelestatud inimesed, kellega saad edukalt koostööd teha.
LÕVI – Võid täna pisiasjade pärast segadusse sattuda. Liigsest konservatiivsusest tulenevalt on sul raske koostööd teha.
NEITSI – Nüüd oleks hea aeg algust teha tervisliku eluviisi või ravikuuriga. Oskad täna olla tähelepanelikum oma keha vajaduste suhtes.
KAALUD – Otsid täna oma sisemist mina. Tunned soovi endasse süveneda ja mõnes asjas selgusele jõuda. Hea päev mediteerimiseks.
SKORPION – Sinu nostalgiline meeleolu hakkab nüüd taanduma. Muutud tunduvalt elurõõmsamaks ja teistel on sinuga lihtsam suhelda kui tavaliselt.
AMBUR – Oled täna sentimentaalne ja tundlik. Sulle tundub iga tühine asi suure ja tähtsana. Võid lausa nutma puhkeda.
KALJUKITS – Peaksid täna rohkem tähelepanu pöörama oma isiklikele vajadustele ja soovidele. Ära lase teistel enesele ettekirjutusi teha!
VEEVALAJA – Kui sul on mingid salasoovid, siis nüüd on õige aeg need välja käia. Ole julge ja enesekindel, siis saad oma tahtmise.
KALAD – Kui keegi püüab sulle täna oma arvamust peale suruda, siis ära lasku vaidlusse, parem lahku seltskonnast ja unusta see vahejuhtum.

Print Friendly, PDF & Email