SÜGi õpilane Karmen Armus – kas tulevane Carmen Kass? (3)

SÜGi õpilane Karmen Armus kas tulevane Carmen Kass

TAGASI KODULINNAS: Kuressaare koolitüdruk Karmen Armus on juba Tokyos ja Hongkongis modellitööd teinud. Foto: Sander Ilvest

Karmen Armus on Saaremaa ühisgümnaasiumi 17-aastane 11. klassi õpilane, kes on oma vanusest hoolimata juba kaks suve järjest kotid kokku pakkinud ja Aasiasse sõitnud, et modellindusse süveneda.

Karmen oli 15-aastane, kui nad kord perega Tartus käisid, ja kuni ta poe proovikabiinis uusi hilpe selga proovis, püüdis E.M.A modelliagentuur kinni Karmeni ema. Agentuur oli Karmenile juba silma peale pannud.

“Ema tuli äkki proovikabiini ja näitas mulle modelliagentuuri visiitkaarti,” meenutab Karmen oma sattumist modellindusse. Järgmisena tulid proovifotod ja seejärel lepingu allkirjastamine.

Järgmisel aastal tegi agentuur juba ettepaneku sõita Jaapanisse, sest see on tavaliselt esimene koht, kuhu uued modellid saadetakse. Karmeni pere tundis alguses hirmu – tüdruk pole veel täisealinegi ega ole kunagi üksi nii kaugele lennanud. Lisaks oli hirm ka selle ees, kuidas tüdruk võõras kohas hakkama saab.

Edasi loe laupäevasest Saarte Häälest.

Anni Viskus

Print Friendly, PDF & Email