Tugikeskuse tegusad naised edendavad kohalikku elu (1)

Tugikeskuse tegusad naised edendavad kohalikku elu

ARUPIDAMINE: Sügistalviseks hooajaks teevad plaane (vasakult) Õili Keerus, Karin Lusikas, tugiühingu ja seltsingu eestvedaja Maaja Vabrit, Laine Viil ja Selma Kütt. Foto: Irina Mägi

MTÜ Orissaare Tugikeskus hakkajad naised on kohaliku perearstikeskuse teise korruse mitu tuba sisustanud käsitööhuviliste jaoks. Tugikeskuse juhatuse tarvis on majas oma kabinet arvuti ja muude vajalike asjadega.

Enam kui kaks aastat tagasi loodud MTÜ Orissaare Tugikeskus liikmete tööde-tegemiste loetelu on täpne ja asjalik. Mida kõike on paari aastaga teha jõutud: loengud tervislikust toitumisest ja kehakultuuriga tegelemisest, teatrite ühiskülastused, tervisekarastused Leisi ujulas, mitmesugused käsitöö- ja toiduvalmistamiskursused, eakate päeva tähistamised võistluste ja kontsertidega jne.

Endise haigla teise korruse ruumid andis Orissaare vallavalitsus tugiühingule kasutada tasuta. Elektri ja kütte eest tuleb ühingul aga ise tasuda.

Pärast ühingu moodustamist haarati kohe härjal sarvist. Kolme ruumi sisustamiseks kaasati koostööpartneriks Saaremaa õppekeskus. ESF projekti “Kaasaegsed teadmised lisaks kogemustele” stardirahaga sisutati kolm ruumi.

Edasi loe tänasest Saarte Häälest.

Print Friendly, PDF & Email