Horoskoop

JÄÄR – Võid täna sattuda seltskonda, kus räägitakse sinu jaoks  ebahuvitavatel ja arusaamatutel teemadel. Samas ootavad teised sinult aktiivset osalemist.
SÕNN – Kui peaksid täna unustama mõne lubaduse, mille oled hiljuti andnud, siis hakatakse seda sulle peagi meelde tuletama.
KAKSIKUD – Võimalik, et satud mõnele sinu jaoks igavale ja ametlikule koosolemisele. Teeskle pigem peavalu ja ära piitsuta ennast.
VÄHK – Nüüd kerkivad taas esile rahaprobleemid. Võimalik, et mõni inimene ei pea kokkuleppest kinni ja veab sind alt.
LÕVI – Täna võib mõni sinu hoolega hoitud saladus avalikkuse ette tulla. Valitseb ka tavalisest suurem tõenäosus petta saada.
NEITSI – Tõenäoliselt jõuad täna arusaamisele, et on aeg puhata, lõõgastuda ja unustada oma igapäevased kohustused.
KAALUD – Kipud täna asju ilustama ja tänu soovile elada ideaalses maailmas võid reaalsusest totaalselt irduda. Väldi alkohoolseid jooke!
SKORPION – Hea päev oma keha eest hoolitseda, külastades näiteks ilusalongi, massööri või tehes algust tervislike eluviisidega.
AMBUR – Suhtud täna inimestesse pelglikult ja võõristavalt. Sul on tavalisest raskem kellegagi ühist keelt leida. Hea päev iseseisvaks tegutsemiseks.
KALJUKITS – Võimalik, et seisad täna silmitsi oma komplekside ja hirmudega. Nüüd on hea võimalus ennast ületada ja proovile panna.
VEEVALAJA – Oled täna veidi sõjakas. Kui keegi peaks sinu vastu kuidagi lugupidamatu või irooniline olema, siis vastad talle mõnuga veelgi teravamalt.
KALAD – Oled täna tavalisest sihikindlam ja oskad oma soove väga konkreetselt formuleerida. Suudad vältida sinu jaoks tüütuid ülesandeid.

Print Friendly, PDF & Email