Pangauksed jäävad laupäeviti suletuks (1)

Saaremaal pole võimalik enam laupäeviti ühtegi pangatehingut kontorites teha, kuigi Kuressaares on olemas nelja panga kontorid.

Juba varem olid kahel päeval nädalas suletud Nordea ja Krediidipank, kuid tänavusest suvest alates ei pääse laupäeviti enam ka Swedbanki ja SEB pangakontorisse, vahendas ERR “Aktuaalset kaamerat”. Suvel riputati Swedbanki uksele teade, et seoses puhkustega on panga Kuressaare kontor laupäeviti suletud. Suvest sai aga sügis ja sujuvalt jäigi pank ka sügisel laupäeviti suletuks. Ainus laupäeval avatud Swedbanki kontor kogu Lääne-Eestis asub Pärnus.

“Kliendid on selle väga hästi vastu võtnud. Meile ei ole tulnud ka klientidelt mitte mingit tagasisidet, et miks olete laupäeviti suletud või et klientidel on jäänud mingid pangatoimingud tegemata või on tekkinud mingi muu pahameel. Sellest lähtuvalt langetasimegi otsuse, et nii jääbki. Statistika on see, et 98 protsenti kõigist ülekannetest tehakse kas internetis või mobiiliga,” põhjendas Swedbanki Lääne-Eesti regiooni direktor Egon Jekabson.

Ka SEB Kuressaare kontor on tänavu 15. juunist laupäeviti suletud. Põhjenduseks ikka see, et kliente on vähe.

Print Friendly, PDF & Email