Horoskoop

JÄÄR – Soodsate mõjudega päev. Sul võib olla palju valikuvõimalusi. Tekivad uued ja ootamatud ideed. Hea päev aktiivseks suhtlemiseks.
SÕNN – Kaldud täna idealiseerima asju, mida soovid ideaalsetena näha, kuid mis tegelikult pole ideaalsed.
KAKSIKUD – Tänased energiad muudavad sind liialdajaks ja liig optimistlikuks. Peaksid siiski olema ettevaatlik, sest kõik liialdamised ei lõppe hästi.
VÄHK – Täna on hea päev rahaliste tehingute tegemiseks. Aktiviseeruvad sinu ärivaist ja praktiline mõtlemine.
LÕVI – Mõtled täna kainelt ja loogiliselt. Täna sujuvad eelkõige need ettevõtmised, kus on vaja ratsionaalset mõtlemist.
NEITSI – Püüa olla tähelepanelikum kui tavaliselt, kuna kipud  hilinema ja unustama. Võid ka kaotada mõne oma asja. Inimestega on läbisaamine hea.
KAALUD – Võimalik, et täna kerkivad sinu jaoks esile teemad, millele reageerid väikese häbitundega. Väldi liigset stressi.
SKORPION – Tänu sinu kõrgendatud tähelepanelikkusele võivad täna nii mõnedki siiani varjatud asjad päevavalgele tulla.
AMBUR – Võid täna saada oma ülemuse soosingu osaliseks. Kuid ära siiski valvsust kaota ja laisaks muutu. Hea päev koristamiseks.
KALJUKITS – Avastad eneses uut tegutsemistahet ja enesekindlust. Täna alustatud ettevõtmised hakkavad tõenäoliselt väga hästi sujuma.
VEEVALAJA – Tõenäoliselt oled täna sunnitud tegelema mingi halvasti tehtud töö parandamisega. Samas saad sa sellega edukalt hakkama.
KALAD – Hea päev teatri või mõne muu kultuuriasutuse külastamiseks. Igatsed täna pidulikku ja kaunist keskkonda ning elegantseid inimesi.

Print Friendly, PDF & Email