Kuhu minna (1)

REEDE, 13. september

ÜRITUS
Ettevõtjate sügislaat kell 10–18 Kuressaare kultuurikeskuses. Müügi- ja kontaktipäevad, tooteesitlused; Eesti toit, Peipsi sibulad, käsitöö, teenused, puhkuse-, kodu- ja aiakaubad jpm; KIA ja Peugeot’ uued mudelid; laadamäng; reedel on kohal Vaktsiinibuss. Kell 16 Veinivilla koduveinikoolitus ja tarvikud.

Ettevõtluspäev kell 10 Arensburgi hotelli konverentsisaalis. Päeva juhib Jakob Saks. Osalemine on tasuta. Vajalik eelregistreerimine.

TANTS
Sky Plus “Check-In” klubis Diva. Meeleolukat öölendu juhivad DJ-kokpitis kaptenid DJ Sven Arusoo & Marko Söönurm.

DJ Alver Raaper Kodulinna lokaalis.

Ans TV5 Kapteni kõrtsis.

LAUPÄEV, 14. september

ÜRITUS
Vanavanemate päev kell 12 Angla tuulikumäel. Õhtul esineb nooruspõlve meenutamiseks meesansambel Vikero Paul Ruudi juhatusel.

Ettevõtjate sügislaat kell 10–16 Kuressaare kultuurikeskuses. Kell 12 Veinivilla koduveinikoolitus ja tarvikud.

Suur Saaremaa toidu ja käsitöö turupäev kell 10–16 Kuressaare keskväljakul. Talunikud, suured ja väikesed toidutootjad ja käsitöölised kauplevad kohalike aiasaaduste, toidu, käsitöö ja muu sobivaga; “Saaremaa ehtsa toote” märki kandvate toodete degusteerimine; avatud põhukohvik; ühepäevarestoran Sirguvad Söögisellid – tõeline lasterestoran, kus koolilapsed vilunud kokkade juhendamisel omakasvatatud aed- ja juurviljadest ning mahetoodangust süüa pakuvad; kl 11–13 tuleb lastele külla koeratüdruk Lotte; taluteemalised näomaalingud; meeleolu loob akordionimuusika.

Roomassaare kohviku hooaja lõpupidu. Kell 19 esineb ansambel Malle & Rein.

Salongiõhtu Akustikute ansambli ja Keili Simasteliga kl 19 Valjala rahvamajas. Mängitakse erinevaid pille ja erinevaid muusikastiile. Kohvilaud. Pääse 2 €.

SPORT
Eesti MV jalgpallis, II liiga: Sörve JK vs. Tartu JK Welco Elekter kl 14 Salme staadionil.

Purjetamise lühiraja võistlus – Kuressaare meistrivõistlused avamerepurjetamises kell 14 Roomassaares.

Valjala sügisjooks kell 11.

KONTSERT
Raskemuusika pooltund kell 19.50 Muhus Eemu veski all. Esineb instrumentaal-vokaalansambel Maleva. Raskemuusika pooltunni ja rahvusromantiliste lauludega pannakse punkt Muhu muuseumi suvisele hooajale. Pilet 1 €.

TANTS
Tantsuõhtu restoranis Marine, ansambel AmetiÜhing.

DJ Sander Loel Kodulinna lokaalis.

Ansambel TV5 Kapteni kõrtsis.

BATTERY CLUBBING SESSION, special guest [Ex] da Bass klubis Diva. Peaesineja on seekord Läti number üks DJ ja produtsent [Ex] da Bass. Lisaks astuvad lavale residendid DJ Flower Power & DJ Mick Isle.

Print Friendly, PDF & Email