Horoskoop

JÄÄR – Oled täna väga meeldiv vestluspartner, mistõttu paljud inimesed sinu seltskonda otsivad.
SÕNN – Tunned tõmmet ilusate asjade ja luksuse poole. Otsid olukordi, kus saaksid särada ja olla imetletud.
KAKSIKUD – Tänane päev sobib nõupidamisteks, koosolekuteks, ideede esitamiseks ja rakendamiseks.
VÄHK – Täna võivad su suhted kodustega veidi teravaks kiskuda. Ole valmis kompromisse tegema.
LÕVI – Oled täna sõltumata oma soovist teistele eeskujuks. Mõjud harmoonilise ja rahulikuna. Neid omadusi hinnatakse kõrgelt.
NEITSI – Püüad leida teistega ühist keelt, kuid jää siiski kindlaks oma põhimõtetele, nii hakatakse sinust rohkem lugu pidama. Jaga oma teadmisi.
KAALUD – Sind huvitavad täna rohkem sügavad ja tõsised teemad. Oled analüüsiv ja mõtlik. Võimalik, et saad mõnele oma küsimusele ka vastuse.
SKORPION – Kaldud täna olema liiga kaalutlev ja ebalev. Püüad kõigile meeldida ja seetõttu on sul raske otsuseid langetada. Katsu ikka enda vastu ausaks jääda.
AMBUR – Oled täna sihikindel ja julge. Tänu kangekaelsusele saavutad oma eesmärgid. Kuid ole ettevaatlik, liiga jõulise käitumisega võid oma partneri lämmatada.
KALJUKITS – Tänased planeediseisud pakuvad sulle häid võimalusi oma loomeenergia rakendamiseks. Oskad end väga originaalselt väljendada.
VEEVALAJA – Tänane päev sobib aktiivseks mõttetööks ja filosofeerimiseks. Hästi istub ka kirjatöö. Avalduvad sinu varjatud anded.
KALAD – Oled täna heas vormis ja valmis suhtlema. Võimalik, et leiad ootamatult huvitava võimaluse oma silmaringi laiendamiseks.

Print Friendly, PDF & Email