Horoskoop

JÄÄR – Päev täis ilu ja harmooniat. Võimalikud romantilised, ent pealiskaudsed suhted. Ära esimest muljet liiga tõsiselt võta, vaata, mis edasi saab.
SÕNN – Võimalikud kokkupuuted võõraste kultuuride või keeltega. Aktuaalseks muutuvad välismaaga seonduvad teemad.
KAKSIKUD – Tänasel päeval hakkavad sinuni jõudma uudised ja info, millele toetudes saad kerge vaevaga otsuseid langetada ja olukorda hinnata.
VÄHK – Mõjud täna väga veenvalt ja oma kaaslastele usaldusväärse partnerina. Hea aeg igasuguseks koostööd ja suhtlemist nõudvaks tegevuseks.
LÕVI – Nüüd hakkavad su tööasjad ülesmäge minema. Võimalik, et laheneb nii mõnigi vinduma jäänud probleem.
NEITSI – Naudid täna väljakutseid ja ohtlikku mängu. Otsid kaaslasi, kellega koos saaks midagi põnevat korraldada, kuid võimalik, et keegi ei võta vedu.
KAALUD – Püüa täna silmad lahti hoida, ära usalda võõraid liiga kergekäeliselt.
SKORPION – Oled täna tunduvalt sirgjoonelisem ja otsekohesem, kui sinu kaaslased on sind tavaliselt harjunud nägema.
AMBUR – Kui sul avaneb täna võimalus midagi lõbusat ette võtta, siis kasuta see juhus kindlasti ära! See tuleb kasuks sinu emotsionaalsele tervisele.
KALJUKITS – Hea aeg alustada töödega, mida oled siiani edasi lükanud. Eriti just kodus, nagu näiteks pooleli jäänud remont või lihtsalt millegi parandamine.
VEEVALAJA  – Tänased planeediseisud toovad sulle tõenäoliselt väga palju uusi võimalusi, uusi suhteid ja lennukaid ideid.
KALAD – Avastad täna oma meeldivaks üllatuseks, et kaaslased mõistavad sind paremini, kui olid arvanud. Laheneda võib nii mõnigi segane suhe.

Print Friendly, PDF & Email