Raadiojuht Priit Jõgi teeb töös kannapöörde

Kuraditosin aastaid Trio LSL raadiogrupis töötanud saarlane Priit Jõgi on raadiogrupi tegevjuhina ametis viimaseid nädalaid.

Jõgi sõnul saab tal septembris tõepoolest juba 13 aastat Trios tööle asumisest täis. “Olen selle aja jooksul andnud endast kõik, et Trio LSL raadiogrupp koos oma kuue jaamaga Eestis pöörata raskest seisust jätkusuutlikuks ja väärtuslikuks meediagrupiks, igal ajal stabiilseks töökohaks inimestele, usaldusväärseks partneriks kõikvõimalikele klientidele ja atraktiivseks kaaslaseks kuulajatele,” tõdes ta.

Lisaks sellele on ta aidanud jalgadele või nullist alustada kümnetel jaamadel nii Lätis, Soomes, Bulgaarias, Ukrainas kui ka Jordaanias.

Lahkumine tuleb Priit Jõgi kinnitusel puhtalt ta enda soovist ja initsiatiivist. Aktsionäridele tal etteheiteid ei ole ja ka vastupidi. Ta märkis, et soovib nüüd ennast rakendada kusagil mujal, kuniks veel energiat, võimalust ja motivatsiooni.

Jõgi kinnitusel on tal uus väljakutse olemas ning ta on tegemas üsna kardinaalset pööret ja vahetab täielikult valdkonda.“Tahan kogeda muud ka, lisaks väga põnevale meediale, mis jääb minu “armukeseks”,” nentis Jõgi, lisades, et uues tegevusvaldkonnas on tegemist sisuliselt ainult rahvusvahelistele turgudele orienteeritud äriga. Millega täpsemalt, ta välja ei toonud.

Saaremaale tagasi pöörduda Priit Jõgi veel ei plaani.

Print Friendly, PDF & Email