FOTOD: Võrkpalluritel läks vaja viite geimi

JÕUGA: Otsustavas geimis suutsid saarlased Bermuda siiski jõuga maha suruda. Foto Raul Vinni

Esimeses mängudevoorus mitte just südikat mängu näidanud Bermuda meeskonnaga oli saarlastel esmaspäeval tükk tegu. Võõrustajate üle saadi küll 3:2 võit, kuid see ei olnud ülemäära kindel.

”Ma ei arvanud kohe, et see mäng lihtne tuleb,” ütles Saaremaa meeskonna peatreener Toomas Jasmin. Tema sõnul andis sellest ainest ka fakt, et Bermuda oli hommikul juba 3 : 2 alistanud Fääri saared. Esimeses geimis võtsid saarlased võidu 25 : 22. Mäng oli peatreeneri sõnul siiski krobeline. Teise geimi võitsid samuti saarlased 25 : 19. ”See geim oli juba päris hea,” rääkis Jasmin. Kuid edasi tuli üks paras õudusunenägu. Kolmas geim kaotati 19 : 25. ”Enda rumalad vead, ei lööda üks-ühe vastu ära, servivead,” loetles Jasmin ja lisas, et õhkkond väljakul läks ka veidi närviliseks. Bermuda jätkas võitmist ka neljandas geimis. ”Ikka jäi midagi puudu,” kommenteeris Jasmin. Seevastu otsustavas geimis saarlased enam võõrustajatele võimalust ei andnud. Mindi kiiresti 6 : 1 ette ning geim võeti tulemusega 15 : 8. Järgmisena kohtub Saaremaa Gröönimaga ja treeneri sõnul võib loota, et see mäng saab olema lihtsam.

Naisvõrkpallurid alistasid samuti Bermuda, kuid tulemusega 3 : 0. Rannavõrkpallurid pidasid kaks kohtumist ning nii Jersey kui ja Bermuda 1 meeskonna vastu saadi 2 : 0 võidud.