Horoskoop

JÄÄR – Praegu vajad sa kedagi, kes oleks lähedane, mõistev ja abivalmis. Otsid soojust ja armastust rohkem kui kunagi varem.
SÕNN – Vaatamata kõrgendatud meeleolule tuleks sul säilitada mõningane ettevaatlikkus teiste inimestega suhtlemisel. Võimalik, et keegi tahab sind ära kasutada.
KAKSIKUD – Tunned end õnnelikuma ja vabamana ning sinu enesetunne paraneb. Kasuta tänaseid positiivseid planeediseise ja ole maksimaalselt aktiivne.
VÄHK – Suhted kaaslastega on nüüd eriti emotsionaalsed. Soodne aeg oma ideede väljapakkumiseks ja äritegevuseks. Võimalik, et sul tuleb riskida.
LÕVI – Praegu on pingeline aeg. Kuid ära ehmu, ka sellistes olukordades on hea võimalus ennast arendada ja tõele lähemale jõuda.
NEITSI – Võimalik, et sind hinnatakse väliste asjade põhjal ja sinu tegelikud anded jäävad märkamata.
KAALUD – Sinu meeleolu võib täna üsna kõikuv olla. Lased pisiasjadel end ehk liigagi palju mõjutada. Suuna oma tähelepanu pigem iseendale.
SKORPION – Vaatad maailma kriitilise pilguga ja teed ennatlikke järeldusi. Suuna oma tähelepanu pigem iseendale ja tegele oma probleemidega.
AMBUR – Oled täna veidi hajevil. Kui peaksid seltskonda sattuma, siis tõenäoliselt kipud seal alkoholiga liialdama ja hakkad agressiivselt käituma.
KALJUKITS – Hajutad oma jõudu mitmesse suunda ja tegeled mitme asjaga korraga.
VEEVALAJA – Täna võid tunda füüsilist ja moraalset väsimust. Ebasoodne aeg läbirääkimisteks.
KALAD – Mõjud täna üsna külma ja asjalikuna, kuid sisimas ootad siiski sooje ja südamlikke suhteid. Ole avatum, siis julgevad ka teised sulle läheneda.

Print Friendly, PDF & Email