Kavandi filmilektoorium jätkab kooskäimist

Läinud reedel Kavandi seltsimajja kogunenud kümmekond huvilist vaatas filmi “Tutvustades Abrahami. “Saladuse” taga peituv saladus,” millele järgnes arutelu.

Inspireerivas videos tutvustavad Esther ja Jerry Hicks Abrahamiks kutsutava mittefüüsilise olemuse õpetusi. Esther kutsub Abrahami ääretuks intelligentsuseks, Jerry arvates on tegemist kõige puhtama armastuse vormiga, millega ta eales kokku on puutunud.

“See film on proovikivi ka iseendale,” lausus lektooriumi algataja Aleksander Sünter enne filmi vaatamist. Ta lubas, et poolteist tundi intervjuusid huvitavate küsimuste ja vastustega võimaldavad lasta mõttel toimuvaga rahulikult kaasa minna.

Ühine hinnang filmile oli, et tegemist oli küllalt raske linateosega. Et sellest täielikult aru saada, tuleks seda vaadata veel kord. Põhisõnumina jäi siiski kõlama mõte, et meie alateadvus toob meid alati õigesse kohta. Juhusega pole seal midagi pistmist, need on meie mõtete ja valikute tulemused. Kogu elu on võnkeline energia, kus me tajume maailma erinevaid sagedusi, ja seetõttu saame ka ilmaelust erinevalt aru.

Järgmine kord saadakse kokku juulikuus ning siis vaadatakse toitumisest pajatavat tervisefilmi “Kahvliga skalpelli vastu”.

Print Friendly, PDF & Email