Horoskoop

JÄÄR – Võimalik, et sul tuleb täna kasutada oma näitlejameisterlikkust, et pääseda ebamugavast ja piinlikust olukorrast.
SÕNN – Täna võid sattuda mõnusasse vestlusse mõne hea tuttavaga. Käitud sundimatult, mis võimaldab jõuda sügavate teemadeni.
KAKSIKUD – Tänased ettevõtmised kipuvad takerdumaa ja viibima isegi siis, kui oled endast parima andnud.
VÄHK – Tänased planeediseisud soosivad õppimist, reisimist ja igasugust enesearendamisega seotud tegevust. Oled tavalisest avatum.
LÕVI – Oled täna tavalisest innukam kulutama raha mittevajalike asjade peale.
NEITSI – Hea aeg pikaajalisemate suhete loomiseks. Oled täna tasakaalukam kui tavaliselt ning seetõttu jäävad pealiskaudsed ja tühised suhted tahaplaanile.
KAALUD – Teed täna kõike väga kirglikult. Püüad saavutada täiuslikkust, kuid arvesta, et teinekord teeb asja heaks just selle loomulik olek.
SKORPION – Täna on igati soodne päev suhete parandamiseks. Oskad oma tundeid väljendada nii, et need südamesse lähevad.
AMBUR – Tänane päev annab sulle optimistliku ja positiivse meeleolu. Suudad ka probleemidest hoopis kergemini üle saada kui tavaliselt.
KALJUKITS – Oled viisakas ja taktitundeline, suhted kaaslastega on harmoonilised. Aktiivne suhtlemine kaaslastega.
VEEVALAJA – Kipud täna ületähtsustama soovi olla teistele meelepärane ja vastuvõetav. Selle all kannatab sinu õiglustunne.
KALAD – Täna on hea päev tegutsemiseks. Alustatud ettevõtmised saavad hea hoo sisse ja edenevad ladusalt. Ole avatud ja suhtle!

Print Friendly, PDF & Email