Saare tüdrukuid modellindus ei huvita (11)

KAAMERA ON VALMIS: Produtsent Kaja Koort, AS-i
Kuressaare Sanatoorium müügi- ja turundusjuht Villi Pihl, produtsent Aivo Spit-sonok ja operaator Kalev Hiller on valmis tulevasi tippmodelle proovile panema.
Foto: Sander Ilvest

Telesaade “Eesti tippmodell” tuli uueks hooajaks modellihakatisi otsima ka Saaremaale. Casting’ud olid eilseks välja kuulutatud Orissaare kultuurimajas ja Kuressaares spaahotellis Meri. Huvilisi aga polnud.

“Sel aastal ei käinud Orissaares ega Kuressaares casting’ul kedagi,” ütles saate “Eesti tippmodell” produtsent Aivo Spit-sonok, keda see ei üllatanudki, sest tegemist on ju väikese kohaga. Samas ei olegi asi tema sõnul hulgas, vaid ikka kvaliteedis. Spitsonoki arvates on tähtis see, kui tuleb kas või üks tüdruk, kellest näed, et tema on just see õige.

Saate casting’ud kestavad 16. juunini. “On palju tüdrukuid, kes soovivad küll osaleda, aga kõhklevad. Seega on neil oma kodukandis ehk lihtsam kohale tulla ja proovida,” selgitas Spitsonok, miks nad ei piirdu ainult Eesti suuremate linnadega.

“Lootsime, et äkki on mõni noor saarele siiski veel alles jäänud,” märkis Spitsonok, kelle arvates on Saaremaal alati olnud tippmodelliks ihkajaid vähe, kuna enamik noori on suundunud õppima või tööle mandrile. Orissaares oli eelmisel aastal neli tüdrukut ja Valjalas üks. “Orissaare on meie jaoks pigem märgilise tähendusega – sealt me eelmisel aastal alustasime,” sõnas Spitsonok.

Noortel tüdrukutel, kes soovivad modelliks saada, casting’uid karta ei tasu. “Hästi inimlik on see esimene kord, pigem vesteldakse ja bikiinidesse ei hakka neid keegi panema,” lausus Aivo Spit-sonok, kelle sõnul on oluline vaadata, kuidas tüdrukud kaamera ees hakkama saavad ja kuidas pildistamisel poseerivad.

14 saates osalejat avalikustatakse augustiks ja saadet võib Spitsonoki sõnul näha selle aasta lõpus-järgmise alguses.

Print Friendly, PDF & Email