Politsei raudvara Andres Koppel läks pensionile (14)

Pensionile siirduvale vanemkomissarile Andres Koppelile ulatab mälestuseks foto kolleegidest teenistuse vanem Meelis Juhandi.
Foto: Tõnu Veldre

Eile oli viimane tööpäev vanemkomissar Andres Koppelil. Pensionile läinud Koppeli teenistuslehe järgi alustas mees oma karjääri ühiskondliku autoinspektorina. 1992. aastal asus ta tööle politseisse. Paikuse politseikooli lõpetamise järel töötas Koppel liikluspolitsei inspektorina. Viimased kolm ja pool aastat töötas ta aga välijuhina.

Eile pärastlõunal toimunud koosviibimisel andis Toomas Aljas Pärnust Koppelile üle Lääne prefekti tänukirja pikaajalise teenistuse eest.

Andres Koppel ise arvas, et “matustel” on tore olla, sest seal ei räägita kadunukesest halba. Suvel kavatseb ta puhata ja koduseid töid teha. “Kuid päris koju vedelema ma kindlasti ei jää,” lubas politseinik. Tihemetsa sovhoostehnikumi lõpetanud mehel on olemas mitut sorti masinate juhtimisõigus. Koppel on sisse andnud avalduse, hakkamaks abipolitseinikuks. “Kui näen toimetamas kurikaela, kellest mu jõud ikka üle käib, siis kavatsen igal juhul oma kodanikukohust täita ja sekkuda,” lubas vastne pensionär.

Print Friendly, PDF & Email