Horoskoop

JÄÄR – Võimalik, et tunned end täna oma kaaslastest peajagu üle olevat. Väldi siiski liiga kalgiks ja uhkeks muutumist. Kõigil meil on oma väärtused, mida tasub hinnata.
SÕNN – Kaldud alateadlikult kopeerima oma kaaslaste käitumismaneere. Püüad kõigiga hästi läbi saada, oma mina alla surudes.
KAKSIKUD – Tänane päev on soodne mõttetööks ja õppimiseks. Sinu leidlikkus aktiviseerub ning võid nii mõnelegi probleemile ootamatult lahenduse leida.
VÄHK – Säästa täna oma energiat vaid kõige olulisemate asjade jaoks. Väldi lisakohustuste võtmist.
LÕVI – Tänu oma võimukusele saad sa kriisisituatsioonides hästi hakkama. Sul on hea psühholoogiline vaist.
NEITSI – Püüa antud lubadusi täna erilise hoolikusega täita. Nüüd märgatakse sinu apsakaid tavalisest rohkem. Hea aeg suurpuhastuseks.
KAALUD – Tänane päev sobib meelelahutuseks. Sa tunned rõõmu inimestega suhtlemisest ja lõbusast ajaveetmisest.
SKORPION – Täna on hea päev oma eluaset korrastada ja üleüldse midagi praktilist teha. Näiteks remondiga alustada või midagi parandada.
AMBUR – Täna võib su elus juhtuda üht-teist ekstreemset, kuid kõik lõpeb siiski õnnelikult. Väldi hulljulgust ja ära võta riske.
KALJUKITS – Võid tunda soovi võtta ühendust mõne vana tuttavaga, kellega sa pole juba pikka aega suhelnud. Soodne aeg lepingute sõlmimiseks.
VEEVALAJA – Oled häiritud, kui näed enda kõrval konkurente, ja püüad neid iga hinna eest üle trumbata. Väldi liiga egoistlikku käitumist.
KALAD – Võid tunda tüdimust oma tavalisest ja igavast elust. Otsid uusi võimalusi ja põnevaid seiklusi.

Print Friendly, PDF & Email