Päevakeskuse juhatajaks ihkab 15 inimest (3)

Eile keskpäeval kukkus Kuressaare päevakeskuse tegevjuhi-juhatuse esimehe ametikohale kandideerimise tähtaeg ning linnavalitsuse pressiesindaja Kristiina Maripuu sõnul esitas sooviavalduse kandideerida 15 inimest.

Teiste seas kandideerib päevakeskuse tegevjuhi kohal jätkamiseks oma kinnitusel ka praegune juhataja Tiia Tammsalu.

Päevakeskuse juhataja ülesanne on sihtasutuse töö korraldamine ning vastutamine selle ladusa ja tõrgeteta toimimise eest. Muu hulgas tuleb tegeleda ka töötajate arendamise ning motiveeriva ja toetava õhkkonna loomisega hallatavates hoonetes ning teenuste arendamisega koostöös Kuressaare linnavalitsuse sotsiaalosakonnaga.

Peaaegu samaaegselt ehk tunni võrra varem, kell 11 kukkus ka tähtaeg kandideerimaks linnavalitsuse IT-nõuniku ametikohale. Kristiina Maripuu andmeil laekus sellele kohale kaks avaldust. Konkurss IT-nõuniku ametikohale kuulutati välja hiljuti, kuna alles jaanuarist tööle asunud nõunik Janek Laula lahkub töölt isiklikel põhjustel.

Mõlema konkursi kohta ütles pressiesindaja, et lähiajal vaadatakse avaldused üle ja vesteldakse kandidaatidega. Päevakeskuse tegevjuhi eeldatav tööleasumise aeg jääb septembrisse, IT-nõunik võiks aga tööle asuda juba juunikuus.

Print Friendly, PDF & Email