Kadi raadio saadab Kristiina Lehtjärve koos kaaslasega Bulgaariasse (7)

Kadi raadio saadab Kristiina Lehtjärve koos kaaslasega Bulgaariasse

TÖÖTAB TEHASES: Sõnumimänguga Bulgaaria reisi kahele võitnud Kristiina Lehtjärve igapäevatöö on lennukidetailide tootmine. Foto: Sander Ilvest

Eilses “Keskpäevatunnis” loositi välja Kadi raadio sõnumimängu võitja, kelleks osutus Kristiina Lehtjärv. 4. juulil lendab ta koos abikaasaga nädalaks Bulgaariasse.

Sõnumimängu finaali loositi kokku kakskümmend kuulajat, kellest reisile läheb vaid üks. Kuid võitjad on siiski kõik, sest kõik finalistid said auhinnaks kontserdipileti. Nii ka Lehtjärv, kes reisilt naastes peab jõudma veel Saaremaa Sadamas 12. juulil toimuvale südasuvisele kontserdile, kus esineb Maarja-Liis Ilus.

Võitja ise ütles, et kokku saatis ta kolm sõnumit. Varem on ta tänu Kadi raadio kuulamisele võitnud teatripileteid ja ajalehe Saarte Hääl tellimuse.

Bulgaarias Lehtjärv varem käinud ei ole. “Soe ilm võiks seal olla ja mererand,” sõnas ta. Reisile minekuks peab ta töölt puhkuse võtma. Seni on Lehtjärv käinud Soomes, Rootsis ja Saksamaal.

Kadi raadio tegevdirektori Gunnar Siineri sõnul ei mängi nad mitte niisama maikuus jõuluvana, vaid raadio jaoks algab tipphooaeg just suvel. Tegevdirektori kinnitusel pole võitjal vaja muud teha, kui koos kaaslasega Tallinna lennujaama jõuda.

Bulgaarias ei ole Gunnar Siiner ka ise veel käinud, kuid nõukogude ajal eestlaste jaoks populaarne reisisihtkoht, mis vahepeal nagu unustatud oli, on tema teada taas populaarsust kogumas. “Ei asu meist kaugel, kultuur on suhteliselt sarnane ja hinnad palju odavamad,” loetles Siiner Bulgaaria plusse.

Võitja lubas omalt poolt, et reisilt naastes tuleb ta kindlasti Kadi raadiosse muljeid jagama.

Print Friendly, PDF & Email