Horoskoop

JÄÄR – Täna on hea päev lõpetada pooleliolevad tööd. Kui sul tekib raskusi mõistmisega, mis neist on esmatähtis, usalda oma vaistu.
SÕNN – Kui tunned, et vajad mingiks tööks rohkem aega, siis võta endale see aeg. Kiirustamine ei tõota midagi head.
KAKSIKUD – Tänane päev muudab sind ägedaloomuliseks ja isegi agressiivseks. See võib avalduda nii sõnades kui ka tegudes.
VÄHK – See päev võib kujuneda üheks viimaste aegade meeldivamaks ja romantilisemaks, kuid seda eelkõige siis, kui suudad jagu saada oma laiskusest.
LÕVI – Täna võib mõni tuttav sind alt vedada ja jätta kokkulepitud kohtumisele ilmumata. Ole valmis selleks, et pead oma plaanid kiiresti ümber tegema.
NEITSI – Hoiad täna inimestega distantsi. Privaatsuse puudumine võib tekitada psühholoogilisi probleeme ja viha inimeste vastu.
KAALUD – Oled plahvatusohtlikus meeleolus. Oma liigse emotsionaalsusega võid oma kaaslased päris ära ehmatada, seega püüa end väheke taltsutada.
SKORPION – Sinu asjalik ja kaine mõtlemine annab sulle täna hea võimaluse olla eeskujuks neile, kellele oled juba ammu tahtnud oma põhimõtteid selgitada.
AMBUR – Oled täna tähelepanelikum kui tavaliselt. Püüad iga hinna eest jõuda asjade tuumani.
KALJUKITS – Võimalikud pinged lähedaste sõprade või sugulastega. Sulle püütakse pähe määrida ideid ja arusaamu, mis on sinu jaoks täiesti vastuvõetamatud.
VEEVALAJA – Hea päev sisemiste protsesside käimalükkamiseks. Mõtle hästi järele, mida sa sisemiselt vajalikuks pead, ja keskendu sellele.
KALAD – Sul on täna kalduvus lihtsaid asju keeruliseks ajada. Püüad leida täiuslikku moodust, kuidas end väljendada.

Print Friendly, PDF & Email