Kuidas leida kuldne kesktee?

Alati leidub keegi, kes pole rahul sellega, kuidas asjalood parasjagu on. Ning ikka tunneb keegi, et just tema õigusi on riivatud. Teine pool leiab aga, et hoopis temale on liiga tehtud.

Karujärve kämpingu omaniku ja naabruses asuva Endriku puhkemaja perenaise vastasseis on kestnud juba aastaid ning lõppu sellele veel ei paista. Linda Tänak heidab kämpingupidajale ette liiga lärmakaid kokkutulekuid, mis ei lase tema välisturistidel magada, Jüri Kuusk omakorda leiab, et Tänak ajab lihtsalt kiusu, sest ühtki fakti öörahu rikkumisest pole.

Endriku puhkemaja perenaine pärib aru vallavalitsuselt, osutades õiguskantsleri mitme aasta tagusele kirjale ja viidates omavalitsuse tegematajätmistele.

Selge see, et põhjused, miks Saaremaale tullakse, on erinevad – keda paelub kaunis loodus ja vaikus, kes eelistab aga maandada end peomelus. Nii pakuvad erinevaid võimalusi puhkamiseks ka siinsed ettevõtjad.

Kes käitub õigesti ja kes valesti, kas asjad on tegelikult nii või hoopis naa – võta kinni. Aastatepikkusest tülist aga vaevalt kellelegi kasu on.

Print Friendly, PDF & Email