Saarte Kalandust asub tüürima Heino Vipp (5)

MTÜ Saarte Kalandus läinud neljapäeval toimunud erakorralisel juhatuse koosolekul valiti kahest kandidaadist uueks tegevjuhiks Heino Vipp, kes on 2012. aasta detsembrist töötanud samas juhatuse assistendina.

Saarte Kalanduse juhatuse esimees Aarne Põlluäär ütles Saarte Häälele, et Heino Vipi kandidatuur oli töökogemuslikult ja oma taustalt tegevjuhina töötamiseks enam sobilik. “Tema suurimaks väljakutseks saab kohe uue strateegia koostamine, mis pidanuks tegelikult käivituma juba aasta algusest, kuid on erinevatel põhjustel siiani veninud,” tähendas Põlluäär. Teine kandidaat tegevjuhi kohale oli Tiina Orav.

Tegevjuhi tööleping Vipiga allkirjastati eile. Seni juhatuse liikmena tegevjuhi ülesandeid täitnud Tiiu Kupp koondati pikka aega õhus olnud vastuseisude tõttu aprilli alguses.

Juhatuse uue assistendi leidmiseks käivad Põlluääre kinnitusel läbirääkimised tegevjuhi konkursil teiseks jäänud kandidaadiga. “Juhul kui ta on nõus asuma juhatuse assistendi töökohale, on ta sellele kohale ka valitud,” märkis Aarne Põlluäär, kelle sõnul tegi juhatus neljapäeval sellise otsuse ja andis volitused talle kui MTÜ juhatuse esimehele edasisteks toiminguteks.

Nädal varem toimunud juhatuse koosolekul otsustati, et Saarte Kalandus juhatuse senise koosseisuga jätkata ei saa. Koosoleku protokolli kohaselt selgitas juhatuse esimees Aar-ne Põlluäär, et juhatuse senise koosseisuga ei saa enam sisulist tööd teha, kuna igal juhatuse koosolekul kulub palju aega omavaheliste süüdistuste lahendamisele. Nõnda ongi parim variant kogu juhatuse tagasiastumine üldkoosolekul. Üldkoosoleku toimumise ajaks kinnitati 8. juuni.

Print Friendly, PDF & Email