Ahju jaoks annetatud telliseid jäi üle

Uue ahju ja pliidi üle rõõmustav puudega lapse ema Kaja Laus tänab kõiki toetajaid ja soovib pliiditeost üle jäänud tellised kellelegi ära anda.

“Ahi sai valmis aasta alguses, oleme kolm kuud saanud olla ahjusoojas toas, mis on tõeliselt mõnus,” rääkis sügava puudega Kadiriinu ema Kaja Laus. “Pliit sai aga valmis möödunud laupäeval ja kuna see on alles nii uus, teeme praegu ainult väikese tule, et soe korra läbi käiks ja pliiti kuivataks. Nii tugevalt ei tohi veel kütta, et tuba soojaks saaks.”

Kui küttekollete valmistamiseks andis kivid Aseri tellisetehas Wienenberger, siis ülejäänu, pliidiraua, siibrid jms sai pere osta annetuste eest. Pliidi ladus üles pottsepp Raul Kurm Saaremaa Tuleohutuse OÜ-st.

“Aitäh talle suure töö eest ja kõigile, kes meie heaks oma panuse andsid,” ütles Kaja Laus. “Mu eriline tänu kuulub aga Eve Nelisele MTÜ-st Elu Jaoks – tema võttis mu muret kohe kuulda ja hakkas selle lahendamiseks ruttu toimetama.”

Pliiditeost jäi üle 164 tellist, mida Laus soovib ära anda. “Kellelegi, kel on majanduslikud raskused ja ehk ka puudega laps,” täpsustas ta.

Inimesed, kes on tellistest huvitatud, saavad Kaja Lausiga ühendust võtta meili teel aadressil kaja.laus@mail.ee.

Kadiriinust, kel talvel toas külm ja kelle koju oleks hädasti uut ahju ja pliiti vaja, kirjutas Saarte Hääl mullu septembri lõpus.

Print Friendly, PDF & Email