Kuivastu–Virtsu liinil kaks nädalavahetust hõreda graafikuga

Kahel eeloleval nädalavahetusel on Kuivastu–Virtsu liinil parvlaevagraafik tavapärasest hõredam, kuna liinil sõidab korraga ainult üks laev ning parvlaevad Muhumaa ja Saaremaa on korralises dokihoolduses.

“Tavapäraselt on varakevadisel nädalavahetusel reedeti Virtsust kell 16.25 kuni 19.55 ja Kuivastust kl 12 kuni 18.10 35-minutiline kahe laeva graafik, mis on seni taganud sujuva teenuse ka tippaegadel,” ütles Väinamere Liinide teenindusjuht Anu Hiiuväin.

Kahel eeloleval nädalavahetusel reedeti ja pühapäeviti teine laev aga ei välju ning reisid Kuivastu–Virtsu liinil on 1 tunni ja 10-minutiliste vahedega. “Hõredama graafiku tõttu võib tekkida olukord, kus osa sõidukeid jääb soovitud reisist maha,” sõnas Hiiuväin.

Väinamere Liinid soovitab tungivalt reisijatel osta kaheks järgmiseks nädalavahetuseks valmis e-piletid ja planeerida sõiduaeg ette, et aidata kaasa sujuvamale liiklusele, vältida ooteaega ja kassajärjekordi sadamates. “Palume reisijatel arvestada, et graafik on hõredam ja üldjärjekorda tulevatel sõidukitel võib tekkida harjumuspärasest pikem ooteaeg,” lausus Hiiuväin.

E-pileteid nädalavahetuseks saab praegu osta kõigile reisidele ning mobiilikontrolliga e-pilet on mugavaim ja kiireim viis sadama läbimiseks.

Print Friendly, PDF & Email