Tondipüüdjad said telesse (15)

Neljapäeval alustab TV3-s uus kolmeosaline sari “Tondipüüdjad”, mille kolme erisaate keskmes on Eesti kõige õudsemad kummitusmajad. Maju külastasid Kuressaare ametikoolis kokaks õppinud poisid, kes on tuntud kui tondipüüdjad: Karl Pajussaar, Kaarel Kaing, Rene Traat, Marten Käär ja Ingvar Aasma.

“Me ise ka ei usu, et see kõik nii on läinud, “ ütles Karl Pajussaar Saarte Häälele, lisades, et kui nad alles alustasid paranormaalsete ilmingute uurimisega, naersid nad, et ega tea, mis sellest kõik välja tulla võib. “See on väga üllatav, et kõik on läinud nii, nagu alguses unistasime,” märkis noormees.

Kuna tänaseks on noortel kool lõpetatud ja nad on juba laiali üle Eestimaa, tuldi saate tarvis uuesti kokku. “Televaatajal on, mida oodata,” kinnitas Karl Pajussaar. Tegelikult on ju tegemist sellise asjaga, mida Eestis pole seni tehtud, ja omapärane on see saade kindlasti.

Kõige põnevamaks hindas Karl Pajussaar Tartu ülikooli vanas anatoomikumis saate jaoks viimasena filmitut. “See, mis me sealt leidsime, on väga üllatav. Isegi meie jaoks, kes me oleme juba mõnda aega sellega tegelenud, oli see põhjapanev asitõend,” tunnistas ta.

Küsimusele, millist laadi tagasisidet on noormehed seni saanud, vastas Pajussaar, et on neid, kes ütlevad, et mis jama te teete, ent on ka neid, kes kiidavad. “Aga senikaua kui oleme kindlad selles, mida me pakume, pole meil kriitikat vaja karta,” sõnas ta.

Neljapäeval kl 20 algav “Tondipüüdjate” sari on meeleolukat kõhedust tekitav saade, mis peaks meeldima kõigile uudishimulikele.

Print Friendly, PDF & Email