Spordikooli noormehed jätkuvalt volletroonil (1)

Spordikooli noormehed jätkuvalt volletroonil

TEHTUD: Kuldmedalite järele sõideti ja kullatuna koju ka tuldi. Foto: volley.ee

Saaremaa spordikooli noormehed ei andnud nädalavahetusel Võrus toimunud U-20 vanuseklassi Eesti võrkpallimeistrivõistluste finaalturniiril taas konkurentidele sõnaõigust ja võistkond tõusis seitsmendat korda järjest poodiumi kõrgeimale astmele.

Omaealiste Eesti meistri- ja karikavõistlused varem kuus korda järjest võitnud Saaremaa spordikooli noormehed alistasid Võrus Kuressaare vanalinna kooli 3 : 0, Premium 7 / Tartu Salva I 3 : 0, Põltsamaa SK 3 : 0, Võru SK 3 : 0 ja Tallinna Selveri 3 : 0.

Treener Joosep Matt võis pärast järjekordset edukat turniiri tõdeda, et ka seekord oli võit vormistamise küsimus, kuna ükski konkurent ei suutnud tõsist vastupanu osutada.

“Meie võistkond oli stabiilsem, eksiti vähem vastuvõtul, rünnakul ja servil. Nii ei saanudki vastased meiega kohtudes vastumängu võimalust,” lausus Matt.

Kuigi meie võistkonna liidrid Denis Losnikov ja Helar Jalg mängivad ka Selveri meeskonnas Eesti meeste meistritiitli nimel, Joosep Matt oma liidrite panust võidu vormistamisel siiski ei tähtsustanud.

“Püüdsin neid hoida ja koormus oli suhteliselt väike. Kõik poisid mängisid stabiilselt ja võitis ikkagi võistkond. Ka teised näitasid, et on ikkagi mängumehed,” märkis Matt.

Tiitlikaitsmine läheb raskeks

Järgmistel võistlustel läheb saar-lastel oma tiitlite kaitsmine aga keerulisemaks, sest Elar Jalg, Denis Losnikov, Vilmar Uljas ja Janno Õunpuu selles vanuseklassis enam mängida ei saa.

“Läheb kindlasti raskemaks, aga loodan, et ka teised poisid arenevad edasi, saavad paremateks mängijateks ja suudavad meie võidukaid traditsioone tulevikus jätkata,” oli Joosep Matt lootusrikas.

Saaremaa spordikooli võistkonnas mängisid: Martin Meerits, Kauri Teern, Karli Allik, Romet Algo, Janno Õunpuu, Kevin Saar, Trevor Ling, Alari Saar, Denis Losnikov, Helar Jalg, Johan Vahter ja Vilmar Uljas.

Viienda koha saanud Kuressaare vanalinna kool kaotas Põltsamaa SK-le 0 : 3, Võru SK-le 2 : 3, Premium7 / Tartu Salva I-le 1 : 3 ja võitis Tallinna Selverit 3 : 1.

Spordikooli neidudele kolmas koht

Saaremaa spordikooli tüdrukud saavutasid Viljandis toimunud U-20 vanuseklassi Eesti meistrivõistluste finaalturniiril kolmanda koha. Pronksiheitluses võitis Saaremaa spordikool Kohila VK-d 3 : 2.

Teistes kohtumistes võitis Saaremaa spordikool Pärnu SK-d 3 : 0, VK Täht Tallinna 3 : 1, kaotas Võru SK-le 1 : 3 ja Viljandi SK-le 0 : 3.

Võistkonnas mängisid: Stella-Liisa Lõhmus, Jane Treima, Kerli Mägi, Kairi Ansper, Gerli Gull, Lili Võrk, Anni Kaup, Johanna Raamat, Cristin Lepp, Liisel Nelis ja Janet Lõbus.

Print Friendly, PDF & Email