Horoskoop

JÄÄR – Täna koondub tähelepanu sinu isiklikule elule ja varjatud pingetele. Kui tegutsed arukalt, saavutad tõenäoliselt väga häid tulemusi.
SÕNN – Täna võib kellegi pahaaimamatu kommentaar sinu välimuse kohta mõjutada sinu enesekindlust sedavõrd, et muutud hoopis teistsuguseks.
KAKSIKUD – Aktiviseerub praktiline mõtlemine. Saad edukalt hakkama kõikvõimalike rahaasjade planeerimisega.
VÄHK – Depressiivsete meeleoludega päev. Kipud masohhistlikult nautima enesehävitamist. Väldi üksiolemist.
LÕVI – Tänane päev toob sulle tõenäoliselt tavalisest rohkem suhtlemisvõimalusi. Võimalik, et tutvud inimestega, kelle kaudu avaneb ligipääs huvitavale infole.
NEITSI – Täna on tõsine päev. Kui peaksid tutvuma mõne uue inimesega, siis kujuneb sellest tõenäoliselt sügav ja arendav suhe.
KAALUD – Täna päeval võivad sulle ootamatult sülle sadada head võimalused oma elu korraldamiseks. Ära tõrju oma elust uusi inimesi.
SKORPION – Soodne päev aktiivseks puhkuseks. Võid saada positiivseid, meeldejäävaid ja lõbusaid kogemusi, mis annavad jõudu ka edaspidiseks.
AMBUR – Täna võid kokku puutuda äärmiselt ebausaldusväärsete inimestega, kes püüavad jätta endast meeldivat muljet.
KALJUKITS – Oled täna kergesti ägestuv ja isegi agressiivne. See võib avalduda nii sõnades kui ka tegudes. Maanda ennast spordis.
VEEVALAJA – Oled veidi nukrameelne ja võid kergesti ülisentimentaalseks muutuda. Väldi stressi tekitavaid olukordi.
KALAD – Tänased planeediseisud annavad sulle jõudu ja teotahet. Oma rõõmsameelsusega innustad ka teisi. Hea päev lastega tegelemiseks.

Print Friendly, PDF & Email