Kudjapel hukkus tulekahjus inimene (TÄIENDATUD)

Reede õhtul kaotas Kudjapel tulekahjus elu keskealine mees ja pühapäeval põles Torgus maha saun.

Reede õhtul kell 21.15 puhkes tulekahju Kaarma vallas Kudjape külas Kuressaare tee 3A elumajas.

Kui päästjad kohale jõudsid, olid kahekorruselise puidust elumaja akendest leegid väljas.

Tulekahjukohal viibinud uudistajad teadsid rääkida, et majaperemees Raivol oli olnud habemik sõber, kelle juures ta võis olla. Kahjuks olid lood siiski traagilisemad – kustutustööde käigus leidsid päästjad mehe surnukeha.

Naabrinaise sõnul oli eelmisel päeval surnud peremees Raivo koer. Mees oli kurvastusest peiesid pidama hakanud. Naine lisas, et võib-olla oleks koera haukumine kahjutulest varem märku andnud.

Tulekahju sai alguse maja esimese korruse elutoast, mis tules täielikult hävis. Majal oli silikaatvooder ja uus plekk-katus. Tuli levis kiiresti edasi teisele korrusele ja pööningule. Kogu maja sai tahma-, tule- ja veekahjustusi.

Tulekahju saadi kontrolli alla kell 22.25 ja kustutati kell 1.14. Tulekahju tekkepõhjuse selgitab menetlus. Esialgse versiooni kohaselt sai tuli alguse hooletust suitsetamisest.

Päästekorraldaja Reinar Ivanovi sõnul osalesid kustutustöödel lisaks riiklikele päästjatele Kuressaare, Kihelkonna ja Orissaare komandost vabatahtlikud Pihtlast ja Salmelt.

Samas majas, mis algul kuulus metsamajandile, oli üks tulekahju juba olnud. Seejärel seisis see kaua tühjana. Nüüd sai maja taas tugevasti kannatada.

Pühapäeval kell 21 teatati tulekahjust Torgu vallas Mõisaküla külas, kus tules hävis saun, inimesed selles õnnetuses vigastada ei saanud.

Pikemalt loe teisipäevasest Saarte Häälest.

Print Friendly, PDF & Email