Noored ja ametnikud võistlesid lauatennises

Kalendrikevade saabumise puhul kohtusid Aste klubis 21. märtsi pärastlõunal Kaarma vallavalitsuse ja Aste noorte kolmeliikmelised võistkonnad. Noorte tiimi kuulusid Sander Rosin, Karl Sai ja Kevin Pärn. Ametnikest tõmbasid dressid selga planeerimise ja maakorralduse peaspetsialist Katrin Kuusk, arengu peaspetsialist Aare Saar ja vallavanem Margus Mägi.

Kokkusaamise eesmärk oli mängida üks särtsakas ja sõbralik lauatenniseturniir.

Nimetatud noored on koos paarikümne eakaaslasega viimase kahe aasta jooksul järjepidevalt lauamängude trennis käinud. Et õpitud oskused võistluses proovile panna, tekkiski mõte ametnikud vastaspooleks kutsuda. Katrin, Aare ja Margus igapäevaselt pinksiga ei tegele, küll aga väärib kindlasti äramärkimist nende julgus noorte väljakutse vastu võtta ja turniiril osaleda.

“Tulemus 7 : 2 noorte kasuks näitab ilmekalt, et trenniskäimisest on ka midagi külge jäänud,” tundis heameelt noorte treener Andre Käen. Ainus naisvõistleja Katrin Kuusk jäi turniiriga väga rahule ja lisas, et ametnikud ei andnud siiski kergelt mänge ära, vaid võitlesid vapralt lõpuni. Edaspidiseks lubasid ametnikud aktiivsemalt harjutada.

Turniiri lõppedes jäi kõlama ühine arvamus muuta see üritus iga-aastaseks traditsiooniks.

Suur tänu ürituse eestvedajale Andre Käenile ja kõigile osalejatele!

Ilme Õunapuu

Print Friendly, PDF & Email