Horoskoop

JÄÄR – Oled täna hea kaaslane. Oskad leida väljapääsu pingelistest olukordadest ning olla toeks neile, kes vajavad sinu lähedust ja mõistmist.
SÕNN – Võid täna kokku puutuda inimesega, kes püüab jätta sulle muljet, nagu oleks ta sinu sõber. Tegelikult on ta osav manipulaator.
KAKSIKUD – Unusta hetkeks oma igapäevamured. Vaata oma elu kõrvalt, nii võid leida lahenduse mitmele keerulisele probleemile.
VÄHK – Tööta täna oma egoga. Tõenäoliselt tunned mingil hetkel ebamugavust, kuid seejärel saabub rahuldus.
LÕVI – Võid täna väljenduda üsnagi äärmuslikult. Naudid seda, kui saad inimesi šokeerida. Ebasoodne aeg ametlikeks asjaajamisteks.
NEITSI – Oled täna kangekaelne ja kamandav. Lähed närvi, kui teised sulle alluda ei taha. Püüa siiski säästa nii ennast kui ka teisi.
KAALUD – Ole ettevaatlik liikluses. Oma hooletuse süül võid sattuda vägagi eluohtlikesse olukordadesse.
SKORPION – Mõjud täna veidi krampliku ja jäigana. Seltskonnas hoidud küll tahaplaanile, kuid ise mõtled, et oled teistest peajagu üle.
AMBUR – Tunnetad eneses uut energiavoolu ja soovi jagada oma armastust kellegagi, kes juba praegu sinu elus figureerib, kuid lihtsalt sõbrana.
KALJUKITS – Oled täna nostalgiline ja hajameelne. Kipud igast asjast mingit sümboolset ja paljutähendavat märki välja lugema.
VEEVALAJA – Käitud täna kangekaelselt. Sinu järeleandmatus võib nii mõnegi kollegi või sõbra endast välja viia.
KALAD – Tunned soovi teha ära võimalikult palju vajalikke asju, kuid kiirustamisega võid pealiskaudseks muutuda.

Print Friendly, PDF & Email