Horoskoop

JÄÄR – Täna ole oma ettevõtmistes võimalikult täpne ja rahulik. Sul võib tegemist tulla salakavalate ja ettearvamatute inimestega.
SÕNN – Püüa leida endale hea seltskond mõnusaks koosolemiseks, sest üksi olles kipud ennast haletsema ja masendusse langema.
KAKSIKUD – Su vaimsele tervisele tuleks suuresti kasuks väike vaheldus. Püüa leida aega ja raha väikeseks väljasõiduks.
VÄHK – Kipud liiga kergesti alla andma ja teed juba väikseimagi ebaõnnestumise korral järelduse, et oled käpardiks loodud. Rohkem eneseusku!
LÕVI – Ootad oma kaaslastelt, et nad jagaksid sinu maailmavaadet. Suureneb huvi filosoofia ja arendavate vestluste vastu.
NEITSI – Täna võid kokku puutuda kellegagi, kes on juba mõnda aega sulle vastu töötanud. Pane ta ometi ükskord lõplikult paika!
KAALUD – Suureneb huvi maailmas toimuva vastu. Püüad rohkem teada asjadest, mille vastu sul varem mingit huvi polnud.
SKORPION – Täna võiksid alustada remondi või ka lihtsalt mööbli ümbertõstmisega. Praktilistes asjades oled täna väga tugev.
AMBUR – Võid tunda sisemist vajadust teha midagi enneolematut ja intrigeerivat. Hea päev uute tutvuste loomiseks.
KALJUKITS – Võiksid rohkem tähelepanu pöörata oma lähikondlastele, kelle jaoks on sul juba ammu aega nappinud.
VEEVALAJA – Tänane päev võib kujuneda rahutuks ja töiseks. Tunnetad, et aeg lendab eriti kiiresti, ja see teeb sind närviliseks.
KALAD – Oled täna üsna isemeelne ja kipud inimesi kamandama. Sul on raske mõista, et ka teistel võiks õigus olla. Püüa siiski konfliktideta hakkama saada.

Print Friendly, PDF & Email