Üleskutse: Saare loomade turvakodu otsib lahkeid hoiukodu pakkujaid (2)

See üleskutse on mõeldud kõigile loomasõpradele, kes tahaksid kodutute loomade abistamisel ka ise käed külge lüüa ja midagi reaalselt ära teha.

Peatselt saavad remonditud meie oma ruumid, meie kassikodu. See on koht, kus kasside eest hoolitsetakse ja kus nad saavad turvaliselt oodata oma inimest. Igas kodus ei pea olema kassi, aga igal kassil peab olema kodu, ja selle nimel me tegutsemegi.

Enne kassikodusse pääsemist peavad kassid läbi tegema teatud protseduurid. Pärast tänavalt pääsemist viiakse kassid esmalt kliinikusse, kus kontrollitakse nende tervislikku seisundit. Nad saavad esmase parasiiditõrje – ravimi kirpude, solkmete ja kõrvas elavate lestade vastu. Edasi järgneb operatsioon – kastreerimine või steriliseerimine, misjärel on loomal taastumiseks vaja rahu ja sooja. Samuti kuulub kassi “kojumineku-paketti” kiip. Kümme päeva pärast parasiiditõrjet on võimalik kassi vaktsineerida. Vaktsiini kinnistumine võtab samuti umbes 10 päeva. See on ideaalvariant, pärast mida võib loom turvaliselt kassikodusse teiste juurde minna.

Kodu otsivate koerte jaoks aga ongi ainuke tänavalt pääsemise võimalus hoiukodu, sest Tallinna 10 asuvates ruumides koeri pidada võimalik ei ole.

Kõik kasside-koerte hoidmisega seotud kulud katab turvakodu. Varustame hoiukodu söögi ja liiva ja muu vajalikuga ning organiseerime loomade transpordi nii linnas kui ka maal. Hoiukodu ülesanne oleks vaid hoolida ja armastada ning tagada looma heaolu ja turvalisus. Seda pole ju palju!

Vastutasuks saate looma usalduse ja õiguse privaatnurrusessioonidele. Uskuge, asi on seda väärt!

Elu on näidanud, et tihtipeale ei raatsita hoiuloomadest enam loobuda ja hoiukodust saab päriskodu. Elu on näidanud ka seda, et kaks või isegi kolm kassi on parem kui üks. Et asjas aga veenduda, tuleb see ära katsetada.

Kui sul leidub majapidamises ja südames vaba nurgake hädas oleva looma jaoks, siis anna endast teada meie meiliaadressil saareloomad@saareloomad.ee, meie kodulehel www.saareloomad.ee või helista numbril 58 370 708.

MTÜ Saaremaa Lemmikloomade Turvakodu

Print Friendly, PDF & Email