Buss jäi laevast maha (16)

Pühapäeva õhtupoolikul jäi Sareta buss kl 16.25 Virtsust väljuvast parvlaevast maha. Sadamas seisnud autojuhi sõnul nägi ta, kuidas Sareta buss laevale ei sõitnud.

“Inimesed tulid praami peale ja olid seal natuke aega nagu peata kanad, aga kuskil poole sõidu peal sai selgeks, et neile tuleb vastu uus buss,” rääkis anonüümseks jääda soovinud pealtnägija.

Sareta omanik Henno Liiv põrutas vastuseks Saarte Hääle küsimusele, mis siis pühapäeva õhtul ikkagi juhtus, et kirjutage oma asjadest ka, mis teil eile juhtus. “Meie viga oli väga minimaalne. Me saatsime asendusbussi vastu ja asi oli korras,” kinnitas ta.

Liivi sõnul ei olnud buss katki, vaid jäi natuke hiljaks ja juht ei saanud bussi kohe käima. “Teate ise, mismoodi praami ootel on. Võib-olla viis minutit seisab ja kui sõidukid on peal, siis sõidab välja. Meil mitte midagi juhtunud ei ole. Asi oli selles, et praam sõitis lihtsalt ära ja muud midagi,” selgitas Henno Liiv, kelle sõnul saatis bussifirma asendusbussi vastu ja inimesed toodi Kuivastu sadamast ära.

Print Friendly, PDF & Email