Horoskoop

JÄÄR – Püüa diplomaatlikumalt käituda ja kuula ka teiste inimeste arvamusi. Soodne aeg reisimiseks.
SÕNN – Tööl võid silmitsi sattuda teatud raskustega. Kui sa aga rahulikuks jääd, läheb kõik hästi. Pärastlõunal võid saada peokutse.
KAKSIKUD – Täna on targem ärikohtumised edasi lükata. Ka võiksid vältida tähtsate otsuste langetamist, eriti mis puutub töösse.
VÄHK – Suhted sõpradega on väga head, kuid su kallimale ei pruugi see meeldida. Ilmuta rohkem taktitunnet ja kasuta kavalust.
LÕVI – Täna on sul palju keerulisi küsimusi lahendada. Oma tujud hoia parem kontrolli all, sest muidu võid väljaöeldut hiljem kahetseda.
NEITSI – Täna võib su kallim õiendama hakata, et su kodus on liiga palju kasutut koli ja ülearuseid asju. Hea aeg kodukorrastamiseks.
KAALUD – Tunned täna pigem rahulolematust ja kipud olema liiga kriitiline. Ilmuta rohkem sallivust – kõigil on inimlikke nõrkusi.
SKORPION – Täna võid saada märkimisväärse summa raha, mille kulutamisplaanid võivad sind kallimaga tülli ajada. Püüa jõuda kompromissile.
AMBUR – Täna laabuvad sul kõik ettevõtmised. Hea päev tegutsemiseks ja initsiatiivi ilmutamiseks.
KALJUKITS – Vali sõnu, muidu võid öelda midagi, mida sul hiljem kahetseda tuleb. Sõbrad ei pruugi sinu ideedega kaasa tulla.
VEEVALAJA – Ootamatud sündmused võivad su päevakava segi lüüa. Ent õnneks on need muutused positiivset laadi.
KALAD – Oled optimistlikus meeleolus. Tunned, et kõik raskused on seljataha jäänud. Hea päev tulevikuplaanide tegemiseks.

Print Friendly, PDF & Email