Horoskoop

JÄÄR – Sul tuleb teha olulisi otsuseid, mis nõuavad sinu ajakava muutmist. Kui lähedane sõber sinult abi küsib, ära keeldu!
SÕNN – Sulle tuleb pakkumine minna ootamatule reisile. See toob kaasa positiivseid muutusi sinu armuelus.
KAKSIKUD – Ära anna lubadusi, kui pole kindel, et suudad neid täita. Suhted sõprade ja armsamaga on väga head.
VÄHK – Oled väga aktiivne ja seltsiv. Mõjud igati optimistlikuna. Täna ei ole sul vähimatki põhjust muretseda oma tervise pärast.
LÕVI – Täna on sul võimalus tööalaselt silma paista. Sind hinnatakse ja sinust peetakse lugu. Võid saada samuti ametikõrgendust või preemiat.
NEITSI – Tegutse ja kõik, mida sa puutud, muutub kullaks. Oled edukas äritegevuses ja sul õnnestub lahendada olulisi finantsküsimusi.
KAALUD – Sinu ettevõtlikkus ei pruugi kõigile meeldida, ent see võimaldab sul saavutada neid eesmärke, mida oled endale püstitanud.
SKORPION – Täna saad sa kõigiga hästi läbi. Õnnestuvad kõik ettevõtmised, mis on seotud kodu ja perega. Ent arvesta ka teiste ettepanekutega.
AMBUR – Hea päev iseendasse süüvimiseks. Täna eelistad seltskonnas viibimisele üksindust. Tunned, et vajad seda.
KALJUKITS – Sinu nutikad ideed võimaldavad sul tööl silma paista. Oleks siiski mõistlik teha koostööd kõigi kolleegidega.
VEEVALAJA – Täna särad nagu tõeline täht. Oskad end huvitavaks teha, tõmmates endale vastassoo tähelepanu.
KALAD – Sinu rahaline olukord liigub paremuse poole. Võid saada preemiat tööl, kui oled läbi viinud olulise projekti, või saada ootamatult osa kellegi pärandist.

Print Friendly, PDF & Email