Horoskoop

JÄÄR – Sa pole täna eriti seltskondlik. Pead lahendama mitmeid probleeme. Pea meeles, et kõikidel olukordadel on lahendus. Mõtle positiivselt!
SÕNN – Võid tunda end veidi hooletusse jäetuna. Sinu kaaslane võib vajada su nõu ja julgustust. Püüa ise olla avatum.
KAKSIKUD – Täna võid tunda end veidi väsinuna ega viitsi eriti suhelda. Ent ära lükka edasi oluliste otsuste tegemist.
VÄHK – Sul on head võimalused saada märkimisväärne summa raha. Samas ei ole õige aeg investeerida, võid saada kaotuse osaliseks.
LÕVI – Oled väga hõivatud, kuid sul on piisavalt energiat, et kõik alustatud ettevõtmised lõpule viia. Sinu rahaline seis ei pruugi olla kõige parem, kuid tõenäoliselt paraneb see varsti.
NEITSI – Võid tunda tungivat vajadust võtta mõningaid meetmeid, et leida uusi sissetulekuallikaid. Keegi vanem inimene püüab su meelekindlust kõigutada.
KAALUD –Täna kavatsed lahendada mõned vinduma jäänud probleemid. Võtad ette lühikese reisi ja naudid sõprade seltskonda.
SKORPION – Kõik ei pruugi laabuda nii, nagu oled plaaninud. Vahel tulevad muutused kasuks, eriti kui need on positiivsed.
AMBUR – Täna on soovitatav edasi lükata kõik plaanid, mis puudutavad äritegevust. Sul on oht kaotada raha.
KALJUKITS – Sinu suhtlemisoskus ei ole täna tasemel ja see võib mõjutada sinu sotsiaalseid suhteid. Ära algata uusi ettevõtmisi.
VEEVALAJA – Tunned vajadust kellelegi südant puistata. Võid tunda end kõigist hüljatu ja mahajäetuna. Ära ole nii pessimistlik!
KALAD – Täna pärastlõunal võid saada hea uudise, mis teeb sulle rõõmu. Hea põhjus pidutsemiseks.

Print Friendly, PDF & Email