Kuhu minna

NELJAPÄEV, 28. veebruar

KINO
Divas kl 18 “Jack Reacher”.

TEATER
Kihelkonna kultuurimajas kl 19 Salme vallateatri etendus “Lühikeste lugude õhtu”. (K. Veede “Puudutamata”, A. Tšehhov “Abieluettepanek”). Pääsmed hinnaga 4 ja 2 eurot (õpilased) müügil kohapeal.

TANTS
Kodulinna lokaalis disko.

Club Privilege’is legendaarne Privilege’i noortepidu.

SPORT
Kuressaare spordikeskuses kl 19.15 maakonna seenioride korvpallimeistrivõistlused. Kl 16 kergejõustikuhallis TV10 Olümpiastarti maakonna III etapp.

REEDE, 1. märts

KINO
Divas kl 18 ajalooline seiklusdraama “Valge vangistus”. Alla 12-a mittesoovitatav.

Kuressaare linnateatri Teatrikinos kl 18 “Elavad pildid”.
Filmi peategelane Helmi sünnib parun von Strandmanni majas Tallinna vanalinnas aastal 1908. Ainus, mida ta kindlalt teab, on, et ta ema oli eesti soost teenijatüdruk. Kõik muu selgub elu käigus ning elul, mis kulgeb läbi sajandi, on Helmi jaoks mõndagi varuks. Režissöör Hardi Volmer ühendab oma ajaloolises armastusfilmis nii varajase tummfilmi groteski kui ka kino kuldaja melodraama, nii eepika kui ka komöödia.
Kestus 2 t 15 min. Pilet 4/3 eurot eelmüügis teatri kassas.

ÜRITUS
Tornimäe rahvamajas kl 20 peoõhtu “Onude naistepäeva-eri”. Esinevad Salme kultuurimaja Sõstrad ja Orissaare muusikakooli puhkpilli-kvintett. Pilet meestele 8 eurot, naistele 6 eurot. Info ja registreerimine peole tel 45 21 171; 53 453 772; 53 975 320.

TANTS
Divas “Must või valge”.

Kodulinna lokaalis disko.

Kapteni kõrtsis ans TV5.

Club Privilege’is DJ Sander Loel.

Print Friendly, PDF & Email