Horoskoop

JÄÄR – Kui oled ärimees, saadab sind täna edu. Sind hinnatakse kui ausat partnerit. Probleeme võib tekkida armuelus, kuid neistki saad sa jagu.
SÕNN – Sind märkab keegi eriline inimene. Tõenäoliselt kujuneb sellest kohtumisest pikaajaline sõprus. Usalda oma vaistu.
KAKSIKUD – Pühenda end täna oma kallimale. Lühike reis aitab unustada argimured ja võib teid teineteisele üksnes lähendada.
VÄHK – Su elu on praegu parimas korras. Finantsküsimused  lahenevad ja toimetustega, millega oled alustanud juba jupp aega tagasi, jõuad edukalt mäele.
LÕVI – Keegi lähedane inimene teeb sulle kingituse, mis sind väga õnnelikuks teeb. Sinu suhtlemisoskus on suurepärane ja aitab sul lahendada oma rahalisi probleeme.
NEITSI – Hommikul oled sunnitud tegema otsuseid, mis muudavad su ajakava. Hea päev pidutsemiseks ja sõpradega koosolemiseks.
KAALUD – Täna avanevad suurepärased võimalused tööalase edu saavutamiseks. Rühid kindlalt oma eesmärkide poole.
SKORPION – Oled liiga kärsitu. Ilmuta pigem kannatlikkust ning väldi vastuollu minemist oma partnerite ja töökaaslastega.
AMBUR – Täna kipud tegelema mitme asjaga korraga. Sõbrad toetavad sind, kuid ära unusta neid pärast tänada.
KALJUKITS –Soodne päev suhtlemiseks ja läbirääkimisteks. Tehtud investeeringud hakkavad sulle lõpuks kasu tooma.
VEEVALAJA – Täna kutsutakse sind peole. Mõjud seal pilkupüüdvana ja köidad vastassoo tähelepanu.
KALAD – Kõik ettevõtmised, millega oled alustanud, viid täna edukalt lõpule. Oled usin ja reibas ning töö lausa lendab su käes.

Print Friendly, PDF & Email