Horoskoop

JÄÄR – Oled täna osav suhtleja, lahendades lausa lennult kõik probleemid. Teenid kiitust nii tööl kui ka kodus.
SÕNN – Sul on võimalus lahendada rahalised probleemid, mis on sind juba mõnda aega häirinud. Sõber võib pakkuda sulle võimalust liituda mõne kasuliku äritehinguga.
KAKSIKUD – Terve pinu probleeme ootab, et sa nendega tegeleksid. Kuna oled täna iseäranis energiline, suudad ehk mõne neist lahendada.
VÄHK – Oled otsustanud kodus mõned muudatused teha, ent sa ei ole kindel, kas su kallim sellega nõus on.
LÕVI – Täna saadab sind edu. Eriti kui asi puutub eksamitesse. Edukas oled ka armurindel, kui end vähegi pingutada viitsid.
NEITSI – Kuula sõbra nõuandeid, eriti kui asi puutub rahateenimisse.  Nagunii ei jõua sa kõike maailma raha oma tasku toppida, mõtle parem oma tervisele.
KAALUD – Oled täna ülimalt praktiline. Kohati võid tunduda isegi liialt kooner. Pea meeles, et õnn ei peitu rahas.
SKORPION – Võid täna alustada uut etappi oma elus. Kohtad kedagi, kellest oled juba ammu puudust tundnud.
AMBUR – Täna oleks hea kohtuda sõpradega ja pöörata rohkem tähelepanu oma lähedastele. Võid vanematelt inimestelt häid nõuandeid saada.
KALJUKITS – Vaatamata kiirele elutempole ära unusta inimesi, kes sulle olulised on. Kutsu sõpru külla või mine ise nende poole – sõbrapäevi võib aastas olla rohkemgi kui üks.
VEEVALAJA – Täna saadab sind edu kõiges, mida vaid ette võtad. Olgu siis tegemist äri, reisimise või uute suhete sõlmimisega.
KALAD – Hea päev sõlmida uusi lepinguid ja allkirjastada ametlikke dokumente.

Print Friendly, PDF & Email