Parima pinksivalla tiitlit kaitses Kärla

9. veebruaril selgusid Kärla spordihallis valdade parimad lauatennises. Võistles 7 neljaliikmelist (3 meest ja 1 naine) võistkonda.

Eelnevate aastate võitu õnnestus kaitsta Kärla valla võistkonnal, kes kogus 18 punkti. Võidukas võistkonnas mängisid Veljo, Kaljo, Tiit ja Kadri Väljakivi.

Teiseks tuli 15 punktiga eelmise aasta kolmas võistkond – Kaarma valla oma, kes mängis koosseisus: Siim Sooäär, Jüri Saar, Andre Käen ja Tiia Müürisepp.

Kolmanda koha eest heitlesid tänavu Valjala ja Lümanda, kes mõlemad kogusid 13 punkti, ja nende omavaheline mäng lõppes samuti 3 : 3, kuid omavahelise mängu geimide suhe oli Valjalal parem. Seega kuulus kolmas koht Valjala valla võistkonnale, kes mängis koosseisus: Raul Kolk, Lauri Kolk, Ivo Väli ja Maarika Saks.

Neljas oli Lümanda, viies 11 punktiga Salme. Samuti kogusid võrdse arvu – 7 – punkte Muhu ja Mustjala valla võistkond. Nendegi omavaheline mäng lõppes 3 : 3, kuid Muhul oli omavahelise mängu geimide suhe parem ja Muhu tuli seega kuuendaks. Seitsmenda kohaga pidi leppima Mustjala valla võistkond.

Raivo Uus

Print Friendly, PDF & Email