Laat tõi loomadele kopsaka summa (7)

Laat tõi loomadele kopsaka summa

KASSNAISED HOOS: Kassnaisteks kehastunud Merlin Helm, Kristi Sillart ja Elina Roos võivad laada õnnestumise üle ainult heameelt tunda. Foto: Tõnu Otstavel

Laupäeval Kuressaares Auriga kaubanduskeskuses korraldatud sõbralaadal kogus MTÜ Saaremaa Lemmikloomade Turvakodu hätta sattunud loomade abistamiseks 774,02 eurot.

“Tehtud! Saiakesed otsas, õnneloos jagatud, heategu on tehtud!” teatas MTÜ Saaremaa Lemmikloomade Turvakodu oma laupäevaõhtuses internetipostituses, lisades: “Teie abiga suutsime koguda summa, mis ületas igasugused ootused.”

Nimetatud summa oli 774,02 eurot, lisaks ostsid laadalised annetustena loomadele toitu summas 208,90 eurot.

“Me ei osanud arvata, et nii hästi võiks minna,” tunnistas MTÜ juhataja Helen Kuleša. “Paistab, et nii eraisikud kui ka ettevõtted on loomade abistamisest tõesti huvitatud.”

Kuleša sõnul sai ettevõtmine teoks tänu “noorte vihaste tüdrukute” – Kristi Sillarti, Edit Annusveri, Geidy Pitka, Marge Kaju – ning ammuste tegijate Merlin Helmi ja Elina Roosi aktiivsusele.

“Vahepeal olin pessimist, et külmutame oma tegevuse, aga tänu uutele tegijatele, kellega jõud ühendasime, saime uue hingamise.”

Laadal kogutud summa on mõeldud peamiselt kasside ülalpidamiseks ning steriliseerimiseks või kastreerimiseks, samuti hiljuti avatud varjupaiga rendi maksmiseks.

Tänu laadale täienesid MTÜ koera- ja kassitoidu ning kassiliiva varud.

Praegu on rendipinnal asuvas varjupaigas ja erahoiukodudes kostil kokku kolm kassi.

“Hoiukodudes elaval Pontsul ja Kittyl on lootust päris kodu saada,” lausus Kuleša.

Print Friendly, PDF & Email