Kõik kirbuturule müüma ei mahtunudki (1)

Möödunud reedel Kuressaare kultuurikeskuse fuajees teoks saanud teine kirbuturg tõi kokku 37 müüjat. Mõni soovija jäi isegi n-ö ukse taha, kuna kohtade arv oli piiratud. 

“Tundus, et ostjaid ja uudistajaid oli esimesel korral küll rohkem, kuid müüjad, kellelt sai seekord tagasisidet küsitud, jäid siiski väga rahule,” kinnitasid kirbuturu korraldajad Kadri Randoja ja Lindia Lallo. Paljud olevat juba uurinud, millal järgmine turg tuleb.

Kõige minevam kaup olid vaieldamatult lasteriided, aga hästi läksid ka mänguasjad. Hinnad olid kirbuturul seinast seina, 50 sendist kuni mitmekümne euroni.

Korraldajad märkisid, et kirbuturul on ka see hea eelis, et kauba hinda annab alati soodsamaks kaubelda.

Seekord oli pakutava kauba valik ka mitmekesisem kui eelmisel korral, mis tähendab seda, et lisaks riietele võis osta ka kassette, raamatuid, kunsti, küpsiseid, kohalikku käsitööd.

“Meie oleme korraldamiseks valmis,” kinnitasid Randoja ja Lallo, lisades, et kui kellelgi on häid ettepanekuid kirbuturu korraldamise või infolevitamise kohta, siis on kõik need mõtted oodatud, et turg järgmine kord veel paremini välja kukuks.

Enne suve on plaanis veel üks kirbuturg, kas siis märtsi teise poole või aprilli alguse mõnel laupäeval.

Print Friendly, PDF & Email