Keith Pupart on valmis mängima Saaremaa meeskonnas (2)

Keith Pupart on valmis mängima Saaremaa meeskonnasPraegu Prantsusmaa klubis Rennes’i Etudiant palliv Eesti parim võrkpallur Keith Pupart peab kodusaare Schenkeri liiga meeskonnas mängimist huvitavaks väljakutseks ega välista võimalust selles kunagi mängida, kui plaanid teostuvad.

“Ma täitsa mõtleks selle peale, aga oleneb, mis tingimused oleksid ja millal see aset leiaks,” ütles Keith Pupart, kelle sõnul on Saaremaa võrkpalliringkondades tekkinud mõte Schenkeri liigas mängiva esindusmeeskonna moodustamisest väga teretulnud.

Pupart imestas, miks ei ole seda suudetud siiani teha, kuid peamise argumendina näeb ta siiski vajalike summade puudumist. “Kui ikka raha ei ole, siis pole võimalik ka konkurentsivõimelist võistkonda luua,” lausus võrkpallur.

Tema sõnul ei oleks Eesti mõistes korraliku eelarve kokkusaamiseks takistusi, kui sellesse projekti oleksid kaasatud kõik ettevõtmisest huvitatud Saaremaa ettevõtjad ja firmad.

“Kui 150–200 000 kokku saaks, oleks juba väga hästi, sest tasuta ei mängi tänapäeval vist väga keegi, kuna elada on ka vaja,” märkis Keith Pupart.

Meeskonna koosseisu ja konkurentsivõime suhtes on Pupart optimistlik, sest Saaremaalt pärit mängijaid jagub mitmesse Schenkeri liiga klubisse. Kui saaks kõik mehed ühe mütsi alla, siis võiks tema hinnangul isegi medalitest unistada.

Treenerina näeb ta ka omakandimeest, praegu Pärnu VK-s tegutsevat Toomas Jasminit. “Usun, et tal endal ei oleks kah selle vastu mitte midagi,” sõnas Keith Pupart.

Print Friendly, PDF & Email